Barman na wesele w Katowicach!

Mobilne Eventy to profesjonalni barmani na Twoje wesele w Katowicach. Od początku imprezy aż do jej zakończenia będziemy serwować przepyszne drinki Waszym gościom. Sprawimy, że Wasz wieczór nabierze dodatkowego smaku!

Barman na wesele

Kultura świętowania na weselach od kilku lat ulega zmianie. Goście są świadomi, jakie koktajle chcą pić oraz jakie smaki odkrywać. Coraz rzadziej spotykamy popularną “czystą” na stole. Weselne bary i restauracje oferują okrojoną kartę drinków oraz alkoholi. Dlatego też chętnie wybieranym rozwiązaniem na wesele są mobilne bary, które obsługują profesjonalni barmani!

Nasza oferta

Każda oferta jest dostosowana pod klienta indywidualnie. W ofercie na wesele znajdziecie trzy pakiety, które zawierają szeroki wybór alkoholi i drinków na Wasze wesele. Zapewniamy do nich wszystkie, niezbędne składniki. Bazujemy tylko na świeżych półproduktach, co sprawia, że nasze drinki smakują wszystkim. Przygotowujemy również opcje bezalkoholowe koktajli, przez co mogą ich skosztować najmłodsi czy kierowcy.

Posiadamy trzy warianty mobilnego baru – każdy w innym klimacie. Dzięki temu wkomponujemy się w klimat każdego miejsca na wesele. W naszym menu znajdziesz wiele przepysznych drinków na Twoje wesele w Katowicach. Dopełnimy wieczór smakiem klasycznych koktajli, jak Old Fashioned, Mojito czy Manhattan. Zapewnimy również autorskie drinki lub ich ciekawe, nowe warianty, które sprawią Twoim gościom orzeźwienie. Każdy z drinków na wesele przygotowujemy z dbałością o najmniejsze detale. Stworzymy dedykowane ozdoby, które dodadzą koloru i dopełnią kompozycję. 

Dwóch naszych profesjonalnych barmanów będzie serwować autorskie koktajle Waszym gościom od rozpoczęcia imprezy, aż do jej samego zakończenia!

Profesjonalna obsługa!

Lata doświadczenia w branży oraz setki zadowolonych klientów to nasze największe osiągnięcia. Jesteśmy grupą osób, które połączyła pasja do tworzenia wyjątkowych smaków. Każdy z nas posiada niezbędną wiedzę doświadczenie, aby świadczyć usługi barmańskie na najwyższym poziomie. Miksujemy, tworzymy i serwujemy drinki znane z restauracji oraz autorskie kompozycje, które skradną serca Wasze i Waszych gości.

Posiadamy niezbędne urządzenia, które zapewniają najwyższą jakość koktajli. Przygotowujemy dla Was i Waszych gości personalizowane menu, które będzie odpowiadać preferencjom wszystkich gości! Obsłużymy każde wesele w Katowicach, jak i na śląsku. Nasi profesjonalni barmani działają również na terenie województwa świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźć się w innej części Polski.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.