Barman na wesele w Krakowie

Zadbaj o świętowanie swojego wyjątkowego wieczoru – my zajmiemy się resztą! Nasi barmani obsługują wesela w Krakowie, jak i w całej Małopolsce.  Nasz mobilny bar to szeroki wybór alkoholi i drinków, które urozmaicą Twoje wesele w Krakowie, jak i zaskoczą gości. Przygotowujemy zarówno znane i lubiane drinki, jak: Mojito, Sex on the Beach czy Cosmopolitan, oraz swoje autorskie kompozycje. Serwujemy również opcje bezalkoholowe.

Barman na weselu w Krakowie dostosowany do Waszych preferencji

Jako Mobilne Eventy przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, która będzie idealnie komponować się z motywem przewodnim Twojego wesela. Dopasujemy ją również do preferencji Twoich gości. Każdy nasz drink bar jest każdy w innym klimacie. W ten sposób dopasujemy nasze stanowisko do otoczenia, na którym się znajdujemy.

polecany barman na wesele w krakowie
najlepszy barman na wesele w krakowie

Dlaczego warto skorzystać z usług barmana na wesele w Krakowie?

Nasz barman na wesele w Krakowie doradzi, które z naszych koktajli są najlepsze. Nasze drinki oparte są o świeże produkty i dodatki. Całą pracę wykonuje nasz barman na wesele – nie chcemy bowiem angażować do pracy osób trzecich, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na świętowaniu. Zadbamy o wszystkie szczegóły i detale oraz zostaniemy do samego końca imprezy. Działamy kompleksowo i na najwyższym poziomie, aby dostarczyć Tobie i Twoim gościom najlepsze doznania.

Barman na wesele w Krakowie – co zapewniamy?

Jako Mobilne Eventy zapewniamy wszystkie niezbędne produkty, posiadamy własny sprzęt oraz robimy zakupy. Najbardziej popularną ofertą na wesele w Krakowie jest Drink Bar Premium, który składa się z 3,5-metrowego, eleganckiego baru, który obsłuży dwóch profesjonalnych barmanów na wesele. Pakiet ten sprawdzi się idealnie na średnie i duże imprezy z przedziału 50 – 150 osób. Koktajle serwujemy w dedykowanym szkle, które dodaje elegancji. Pracujemy również w technice “working flair”, która obejmuje widowiskowe serie trików związanych z podrzucaniem butelek czy shakerów czy ich żonglowaniem. Nasze pokazy barmańskie mogą zapewnić dodatkową rozrywkę Twoim gościom.

gdzie szukać dobrego barmana na wesele w krakowie
czy barman na wesele w krakowie to dobry pomysł

Smaczne drinki oferowane przez barmanów na weselu w Krakowie

W naszym menu znajdziesz wiele przepysznych drinków na Twoje wesele w Krakowie. Dopełnimy wieczór smakiem klasycznych koktajli, jak Old Fashioned, Mojito czy Manhattan. Zapewnimy również autorskie drinki lub ich ciekawe, nowe warianty. Każdy z drinków na wesele przygotowujemy z dbałością o najmniejsze detale. 

Barman na wesele w Krakowie i okolicach – Mobilne Eventy

Obsłużymy każde wesele w Krakowie, jak i całej Małopolsce. Nasi profesjonalni barmani na wesele działają również na terenie Katowic, Rzeszowa i okolic. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźć się w innej części Polski.