Barman na wesele w Rzeszowie!

Najlepsza obsługa barmańska na Twoje wesele w Rzeszowie! Zobacz, dlaczego warto wybrać Mobilne Eventy jako partnera tego wieczoru!

Mobilny bar na wesele – dlaczego warto? 

Branża weselna od kilku lat ulega zmianie. Standardowe dania w menu, zastępują wykwintne propozycje posiłków, klasyczny wystrój domów weselnych jest zamieniany na wielki ogród i klimat boho, a znana “czysta” jest zastępowana winami czy kraftowymi browarami. Mobilny bar na wesele to możliwość dopasowania się do każdego klimatu, a profesjonalni barmani przygotują Tobie i Twoim gościom przepyszne drinki oparte o szeroką gamę alkoholi.

Nasza oferta

Każda oferta jest dostosowana pod klienta indywidualnie. W ofercie na wesele znajdziecie trzy pakiety, które zawierają szeroki wybór alkoholi i drinków. Zapewniamy do nich wszystkie, niezbędne składniki. Bazujemy tylko na świeżych półproduktach, co sprawia, że nasze drinki smakują wszystkim. Przygotowujemy również opcje bezalkoholowe koktajli, przez co mogą ich skosztować najmłodsi czy kierowcy.

Posiadamy trzy warianty mobilnego baru – każdy w innym klimacie. Dzięki temu wkomponujemy się w klimat każdego miejsca na wesele. W naszym menu znajdziesz wiele przepysznych drinków na Twoje wesele w Rzeszowie. Dopełnimy wieczór smakiem klasycznych koktajli, jak Old Fashioned, Mojito czy Manhattan. Zapewnimy również autorskie drinki lub ich ciekawe, nowe warianty, które sprawią Twoim gościom orzeźwienie. Każdy z drinków na wesele przygotowujemy z dbałością o najmniejsze detale. Stworzymy dedykowane ozdoby, które dodadzą koloru i dopełnią kompozycję. 

Dwóch naszych profesjonalnych barmanów przyjedzie na miejsce wcześniej, aby przygotować bar i wszystkie, niezbędne dodatki. Będą oni serwować autorskie koktajle Twoim gościom od rozpoczęcia imprezy, aż do jej samego zakończenia! 

Profesjonalna obsługa!

Lata doświadczenia w branży oraz setki zadowolonych klientów to nasze największe osiągnięcia. Jesteśmy grupą osób, które połączyła pasja do tworzenia wyjątkowych smaków. Każdy z nas posiada niezbędną wiedzę doświadczenie, aby świadczyć usługi barmańskie na najwyższym poziomie. Miksujemy, tworzymy i serwujemy drinki znane z restauracji oraz autorskie kompozycje, które skradną serca Wasze i Waszych gości.

Posiadamy niezbędne urządzenia, które zapewniają najwyższą jakość koktajli. Przygotowujemy dla Was i Waszych gości personalizowane menu, które będzie odpowiadać preferencjom wszystkich gości! Obsłużymy każde wesele w Rzeszowie, jak i na Podkarpaciu. Nasi profesjonalni barmani działają również na terenie województwa świętokrzyskiego, małopolskiego i śląskiego. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźć się w innej części Polski.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.