O nas

ONASGora

Jesteśmy barmańskim duetem z długą praktyką. Pracujemy w branży gastronomicznej już od 9 lat, a doświadczenie zdobywaliśmy zarówno w Krakowskiej gastronomii, jak i podczas wielu wesel w całej Polsce.

W trakcie naszej kariery zapewniliśmy profesjonalną obsługę zarówno na weselach w województwie małopolskim, jak i świętokrzyskim, śląskim i podkarpackim. Operujemy na terenie całej południowej Polski, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by znaleźć się w innej części kraju!

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: 

Będziemy serwowali nasze przepyszne koktajle dla Was i Waszych gości od początku imprezy aż do jej zakończenia! Zapewniamy obsługę barmańską na najwyższym poziomie.

Każdy może bez ograniczeń kosztować wszystkich naszych drinków przygotowanych specjalnie na Wasze wesele. Doradzamy gościom konkretne koktajle, miksujemy składniki i sprawiamy, że ten Wasz wieczór nabierze niespotykanego smaku!

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy a każde wesele inne. Dlatego dostosujemy naszą ofertę pod konkretne wymagania i motywy przewodnie. Posiadamy niezbędne urządzenia i dodatki, jak mobilny bar, kostkarki do lodu czy lodówki. Przygotowujemy wszystko bez pomocy osób trzecich. Przeprowadzamy również pokazy barmańskie, które zachwycą Waszych gości!

Poszukujesz profesjonalnych barmanów na wesele?

Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas!